KARIERA

Oferta na stanowisko: Automatyk – Programista PLC

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i oprogramowywanie systemów zautomatyzowanych i aplikacji sterujących w oparciu o sterowniki PLC i systemy SCADA,

  • Opracowanie i oprogramowanie paneli sterujących,

  • Testowanie i symulacja programu oraz przeprowadzanie analizy błędów,

  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej instalacji i oprogramowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w kierunku automatyka, mechatronika lub pokrewne,

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (SIEMENS, SCHNEIDER, B&R),

  • Doświadczenie i praktyczna wiedza z zakresu automatyki i systemów sterowania,

  • Komunikatywność, kreatywność i umiejętność samodzielnej pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

e-mail: praca@spomax.pl

telefon: +48 62 592 17 17

Oferta na stanowisko: Elektromonter

  • Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielczych,

  • Montaż na obiektach: trasy kablowe, koryta, urządzenia rozdzielcze, linie zasilające,

  • Wykonywanie instalacji przemysłowych,

  • Montaż sieci przemysłowych sieci LAN.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • Doświadczenie w zakresie montażu szaf elektrycznych oraz teletechnicznych,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, lutowniczymi i podstawowymi narzędziami ręcznymi,

  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość oprogramowania MS Windows i Office,

  • Samodzielność i dokładność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość obsługi urządzeń pomiarowych,

  • Świadectwo kwalifikacji URE (SEP).