ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Każda z instalacji FP SPOMAX jest wypadkową wieloletniego doświadczenia, najwyższych standardów jakościowych oraz spójnego i przemyślanego projektu, który w sposób najbardziej pełny odpowiada oczekiwaniom klientów. W naszą pracę wkładamy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas instalacji dokonywanych na całym świecie. Wszystko to daje naszym klientom gwarancję, że instalacja i uruchomienie przebiegną zgodnie z ustalonym harmonogramem i bez zakłóceń. Żeby to osiągnąć zatrudniamy najlepszych inżynierów i technologów, który swoją wiedzę i umiejętności wykorzystują dla jak najpełniejszej satysfakcji naszych klientów.

FP SPOMAX dostarcza urządzenia czyszczarni, młyna właściwego, mieszalni i pakowni. Firma oferuje pełen zakres usług począwszy od doradztwa, planowania i projektu poprzez dostawę urządzeń, montaż i uruchomienie, aż do szkolenia pracowników i serwisu urządzeń. FP SPOMAX podejmuje się zarówno budowy nowych obiektów jak i modernizacji już istniejących oraz wykonywania instalacji specjalistycznych.

Wiemy, że odpowiednia kontrola procesów i ich automatyzacja są kluczem do sukcesu w nowocześnie zarządzanym i sterowanym młynie. Dostarczana przez naszą firmę technologia pozwala na łatwe i bardzo elastyczne sterowanie młynem, przy jednoczesnym uzyskiwaniu wysokiej jakości mąki, tak by sprostać wymaganiom rynkowym. Projektowane przez nas obiekty spełniają normy bezpieczeństwa i higieny. Dzięki wysokiej wydajności i niezawodności maszyn FP SPOMAX, jak i innowacyjnym projektom naszych inżynierów, dostarczamy instalacje gwarantujące uzyskiwanie produktów najwyższej jakości oraz wysokie wyciągi ogólne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.

Znaczącą grupą wyrobów produkowanych w naszym zakładzie są walce oraz dmuchawy typu Roots'a, których wysoką jakość gwarantuje wieloletnie doświadczenie oraz uzyskanie odpowiednich parametrów materiałów dzięki odlewom we własnej odlewni żeliwa.

Jeśli nie znajdą Państwo na naszej stronie interesującego Was urządzenia, prosimy o kontakt - z pewnością będziemy mogli zaproponować jedno z naszych urządzeń spoza standardowej oferty, które spełni Państwa oczekiwania.