Aktualności

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że przedstawiciele FP Spomax obecni są na targach IAOM MIDEAST & AFRICA CONFERENCE & EXPO w dniach 22 - 25 października w Sheihj Rashd Hall w Dubaju. Targi te skupiają największych przedstawicieli firm związanych z branżą młynarską oraz producentów maszyn młynarskich. Życzymy wielu owocnych spotkań.

Szanowni Państwo, w dniu 21. lipca 2017 r. nastąpiła zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu naszej spółki.
Nowym Prezesem zarządu został Pan Bogdan Ambroży zastępując Pana Sławomira Jarczaka.

Nasz nowy Prezes - Pan Bogdan Ambroży wywodzi się z branży finansowej/bankowej i posiada wieloletnie olbrzymie doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzi oraz w realizowaniu dużych projektów finansowych. Nowemu Prezesowi życzymy olbrzymich sukcesów w prowadzeniu naszej spółki, a ustępującemu dziękujemy za wieloletnie oddanie i pracę na rzecz spółki.

W kwietniu 2017 została dostarczona do Klienta i uruchomiona dmuchawa typu Roots DR 1300T. Jest to już kolejne urządzenie tego typu dostarczone przez FP Spomax S.A. Ważąca około 3500 kilogramów dmuchawa DR 1300T to urządzenie, które jest jednym z największych w bogatej palecie oferowanych przez FP Spomax S.A. dmuchaw typu Roots. Maksymalna wydajność dmuchawy dochodzi do ponad 10 000 m3/h, napęd dmuchawy w zależności od oczekiwanych parametrów pracy stanowią silniki o mocy w przedziale 45kW-400kW.

✉️ Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.