Aktualności

IOAM (The International Association of Operative Millers) to międzynarodowa organizacja, w skład której wchodzą młynarze, przetwórcy zbóż i nasion i sprzymierzeni przedstawiciele handlowi, którzy są związani z postępem technologicznym w przemyśle młynarskim, przetwórstwa ziarna zbóż i nasion.

Annual IAOM Conference Expo to najważniejsze wydarzenie edukacyjne dla profesjonalistów zajmujących się przetwarzaniem ziarna i nasion. Coroczne spotkanie gromadzi profesjonalistów z całego świata. Programy edukacyjne i techniczne prezentowane na konferencji pomagają młynarzom w podnoszeniu produktywności, wydajności, zadowolenia klienta i bezpieczeństwa. Ponadto, doroczna konferencja obejmuje również największą na świecie ekspozycję dla specjalistów przemysłu młynarskiego, zazwyczaj bierze w niej udział ponad 100 firm zajmujących się urządzeniami do przemiału i przetwarzania oraz powiązanymi usługami.

To są prawdziwi fani. Z okazji 1. rocznicy otwarcia młyna wyposażonego w nasze urządenia w Ekwadorze żona jednego z pracowników przygotowała tort w kształcie naszego mlewnika FMO 7A.

Maghreb Food Exhibtion, potocznie zwany MAFEX, jest corocznym spotkaniem branży spożywczej. Tego roku od 9. do 11. grudnia w Casablance. FP Spomax S.A. jako europejski lider produkcji maszyn dla przemysłu młynarskiego jest oczywiście obecny.