Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że reprezentanci FP Spomax są obecni na targach IAOM (International Association of Operative Miilers) Annual Conference & Expo, odbywających się w dniach 9 - 13 kwietnia w Atlancie (USA)

IAOM Annual Conference & Expo to jedno z najważniejszych wydarzeń dla specjalistów z branży młynarskiej i przetwarzania ziarna. Są znakomitą okazją nie tylko do prezentacji Firmy Spomax SA, ale również do nawiązania nowych relacji partnersko - biznesowych z przedsiębiorcami z całego świata.

 

Informujemy, że w dniu 16.03.2018 roku Rada Nadzorcza odwołała Pana P. Spalonego z funkcji Wiceprezesa Zarządu, któremu serdecznie dziękujemy za wieloletnie oddanie i pracę na rzecz spółki.

Jednocześnie Rada Nadzorcza powołała Pana Zdzisława Paczkowskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu, odpowiedzialnego za Dział Handlowy.
Pan Zdzisław Paczkowski jest wieloletnim pracownikiem firmy Spomax, ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu jako zastępca kierownika działu technicznego oraz wieloletnie doświadczenie z pracy w dziale Handlowym naszej Firmy.

Na stanowisko Dyrektora do Spraw Produkcji powołano Pana Sławomira Pawlaka, obecnego Prezesa Spółki Spomasz Odlewnia Żeliwa Sp. z o.o.
Pan Sławomir Pawlak ukończył Politechnikę Poznańską, posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją w wielu firmach. Jako Prezes spółki dał się poznać jako osoba dobrze zarządzająca przedsiębiorstwem.

Życzymy obu Panom samych sukcesów oraz powodzenia na nowo objętych stanowiskach.